Hmm, dat is vreemd. We kunnen die plattegronden momenteel niet vinden. We zullen het oplossen en iemand zal ze binnenkort naar je mailen.

9 meer foto's 7 meer foto's 5 meer foto's

Prime Location on Torstrasse Berlin

Prijs

€2.400,00Per dag

Prijs

€2.400,00Per dag
{{ pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}Voor geselecteerde data
Prijs geeft de seizoensgebonden prijzen weer
Prijs op aanvraag
Datums
Vraag informatie aan
Dagtarief€2.400,00
Boven uw budget? Vraag het de eigenaar

Informatie

Type ruimte:

Verhuurcapaciteit:
Gedeeltelijk

Omvang:
63 m²

Minimumverhuur:
1 dag

Maximumverhuur:
3 maanden

Referentienummer
34317

De locatie

De informatie over de exacte locatie wordt verstrekt nadat u een bezoek met de eigenaar heeft ingepland.

Heeft u meer vragen over deze ruimte of dit gebied? Aarzel niet om te vragen!

Contacteer de eigenaar

Over deze ruimte

We offer a show window and a gallery space in one of the busiest streets of Berlin : (26sqm Showroom / Gallery Space)

Eye-catcher instead of ordinary shop window advertising!

You have a product, a new release or want to be creative as a brand?

The special digital shop window advertising will enliven your Point-of-Sale (POS) by displaying multimedia content such as product videos or image clips.

By coating glass surfaces, your POS becomes a platform for digital product presentations, new customer acquisition and an eye-catcher for the entire street - up to 24 hours a day.

The space is ideally located in Torstrasse. The prominent location on Torstrasse, one of the hippest streets in Berlin-Mitte, is ideal for presenting innovative design products.

In the immediate vicinity there are various interior and design shops, so that there is a constant traffic of the most diverse interest groups.

Especially many creatives and tastemakers a hotspot for the creative industry, "ordinary citizens", families and tourists.

A place that you consciously stroll by and know that you can see again and again a surprising, innovative staging in concept, product and brand..

The showroom and the shop window become a happening.

The gallery is the perfect place for visual concepts and installations that will never be forgotten.

Nearby points of interest

NameDistance
{{ place.name }}< 500m

Ideaal gebruik

Showroom
Kunst
Vergadering
Kantoor

Voorzieningen

Keuken
Etalage
Elektriciteit
Verwarming
Toiletten
Verlichting
Meubilair
Internet
Kantoorbenodigdheden
Begane grond

Foto's


Beschikbaarheden

Openingstijden bij

{{ day.label }}:
Gesloten
{{ day.opensAt }} - {{ day.closesAt }}
{{ allDayTime }}

Kalender


Hoe Storefront werkt:

1. Stuur gratis en vrijblijvend een aanvraag naar de verhuurder
2. Stel vragen en bezoek de ruimte. We zijn er om je hulp te bieden waar nodig.
3. Boek de ruimte net zo makkelijk als een hotelkamer.

Huur een uitstekende locatie op Torstrasse, Berlijn voor uw volgende pop-up shop of evenement

Bent u op zoek naar een toplocatie om te huren in Berlijn voor uw volgende pop-up shop of evenement? Onze ruimte op Torstrasse biedt de perfecte Oplossing, biedt veel verkeersblootstelling in een van de meest levendige Buurten in de stad. Onze ruimte op Torstrasse in Berlijn biedt bedrijven de perfecte platform om met hun klanten in contact te komen en hun producten te presenteren in een Locatie met veel verkeer. Met onze hoogwaardige voorzieningen, flexibele huur voorwaarden en aanpasbaar ontwerp, wij bieden de perfecte ruimte voor Bedrijven van elke omvang en ervaringsniveaus. Gelegen in het hart van het trendy district van Berlijn, onze ruimte biedt het perfecte platform voor opkomende startups aan gevestigde merken, met aanpasbare ontwerpopties en flexibele huurvoorwaarden om aan uw te voldoen specifieke behoeften. Neem vandaag nog contact op met ons team voor meer informatie over hoe onze ruimte op Torstrasse In Berlijn kan uw bedrijf naar een hoger niveau tillen!

Waarom kiezen voor onze ruimte op Torstrasse in Berlijn voor uw volgende pop-up shop of evenement?

Er zijn verschillende dwingende redenen om onze ruimte voor uw bedrijfs benodigdheden: Locatie met veel verkeer: onze ruimte bevindt zich op Torstrasse in het hart van het Mitte-district van Berlin, die veel verkeersblootstelling biedt aan een brede publiek. Flexibele huurvoorwaarden: we bieden flexibele huurvoorwaarden om aan uw te voldoen Specifieke behoeften, van kortetermijnverhuur tot huurcontracten op langere termijn. Aanpasbaar ontwerp: onze ruimte is volledig aanpasbaar, zodat u Creëer een unieke en boeiende ervaring voor uw klanten.

Functies van onze ruimte op Torstrasse in Berlijn

Onze ruimte biedt een reeks functies om u te helpen bij uw Klanten en presenteer uw producten, waaronder: Materialen van hoge kwaliteit: onze ruimte is gemaakt met materialen van hoge kwaliteit, ervoor zorgen dat het er geweldig uitziet en goed presteert tijdens je huur periode. Aanpasbaar ontwerp: onze ruimte is volledig aanpasbaar, zodat u Creëer een unieke en boeiende ervaring voor uw klanten. Gemakkelijk te gebruiken: onze ruimte is gemakkelijk in te stellen en te gebruiken, waardoor het eenvoudig is Toon uw producten en werk met uw klanten.

Hoe onze ruimte te huren op Torstrasse in Berlijn

Onze ruimte huren is eenvoudig en duidelijk. Hier zijn de stappen die u moeten volgen: Neem contact met ons op: neem contact op met ons team om uw behoeften te bespreken en een Bekijken van de ruimte. Bekijk de ruimte: zodra u een kijkje hebt gepland, kom dan naar de ruimte voor jezelf en krijg een idee van de lay -out. Onderteken de overeenkomst: als u blij bent met de ruimte, ondertekent u eenvoudig de Huurovereenkomst, betaal de huurkosten en u bent klaar om te beginnen Uw producten presenteren aan uw klanten.