Shop Share in Shoreditch

4.67
·
5 reviews
·

Shoreditch – London, United Kingdom

Voer uw data in om een geschatte prijs te krijgen

Geschat totaal
{{ originalPricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}{{ pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}
Prijs geeft de seizoensgebonden prijzen weer

Prijs op aanvraag

 • {{line.quantity}}x
  {{line.originalPrice / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
  {{line.price / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
 • Belastingen en heffingen
  {{originalTaxesAndFees / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
  {{taxesAndFees / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
 • Geschat totaal
  {{originalPricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
  {{pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
 • Belastingen en heffingen
 • Geschat totaal
Vraag informatie aan
Geen credit card nodig

Shop Share in Shoreditch

Keuze van de medewerkers
Snelle antwoorder
·
4.67
·
5 reviews
·

Shoreditch – London, United Kingdom


Pop-up shop in Shoreditch, Londres

Keuze van de medewerkers
Snelle antwoorder
·

Shoreditch – London, United Kingdom


Boutique / Shop
Partial
80 sq ft
Begane grond straatkant

Ideaal gebruik

Retail
Evenement

Over deze ruimte

Situated on Brick Lane a prime street in the heart of Shoreditch this shop share is ideal for brands looking to take advantage of the thousands of passers-by. Shoreditch Is home to a multitude of vintage clothes shops, cool coffee bars and retailers, a sought out area for anyone looking to do a Pop-up.

With up to 1 to 50 sq ft available, from a few days to a few weeks, this is ideal to get your products seen by large volumes of tourists and locals.

With polished wooden floors, spotlig...

Laat meer zien

Voorzieningen

Internet
Heating
Security System
Lighting
Street Level
Window Display
Office Equipment

4.67
·
5 reviews
D
david
mei 14, 2022
Great people - very helpful and I would recommend to anyone
S
Stephane
apr. 11, 2023
Gebruiker heeft geen commentaar achtergelaten
S
Sabrina
mrt. 31, 2023
Gebruiker heeft geen commentaar achtergelaten

Foto's

Bekijk alle foto's
Bekijk alle foto's

Beschikbaarheden

Minimumverhuur:
1 week
Maximumverhuur:
1 jaar

De locatie

De informatie over de exacte locatie wordt verstrekt nadat u een bezoek met de eigenaar heeft ingepland.

Heeft u meer vragen over deze ruimte of dit gebied? Aarzel niet om te vragen!

Contacteer de eigenaar
Hoe Storefront werkt:
 1. Stuur gratis en vrijblijvend een aanvraag naar de verhuurder
 2. Stel vragen en bezoek de ruimte. We zijn er om je hulp te bieden waar nodig.
 3. Boek de ruimte net zo makkelijk als een hotelkamer.
Leer meer over hoe het werkt →

Werk samen en deel uw ruimte in Shoreditch met onze kans op het gebied van winkelen

Bent u op zoek naar een manier om samen te werken met gelijkgestemde merken en Deel je je winkelruimte in Shoreditch? Onze kans op het aandeel van de winkel Biedt de perfecte oplossing en biedt een flexibele en kosteneffectieve manier om met klanten in contact te komen en uw merk te laten groeien. Onze winkel voor winkels in Shoreditch biedt bedrijven een kosteneffectieve en flexibele manier om met hun klanten om te gaan en te groeien Hun merk op een locatie met veel verkeer in Londen. Met onze aanpasbaar Ontwerp, hoogwaardige voorzieningen en gemakkelijk te gebruiken ruimte, wij bieden de Perfect platform voor bedrijven met alle maten en ervaringsniveaus. Gelegen in een van de meest trendy buurten van Londen, onze winkelkal kans biedt een ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek en biedt Het perfecte platform voor bedrijven met alle soorten en ervaringen. Neem vandaag nog contact op met ons team voor meer informatie over hoe onze winkelsaandeel kans in Shoreditch kan uw bedrijf naar een hoger niveau tillen!

Waarom kiezen voor onze kans op de winkel in Shoreditch?

Er zijn verschillende dwingende redenen om onze winkelsaandeel te kiezen mogelijkheid voor uw zakelijke behoeften: Kosteneffectief: onze winkel voor het aandeel van de winkel biedt een kosteneffectieve manier om met klanten om te gaan en uw merk te laten groeien, de ruimte te delen en de Kosten met andere gelijkgestemde merken. Flexibel: onze winkel voor winkelsaanwijzing biedt een flexibele manier om de ruimte, zodat u uw displays en producten kunt aanpassen en wijzigen nodig zijn. Locatie met veel verkeer: onze kansen voor het aandeel van de winkel bevindt zich in Shoreditch, een van de meest trendy buurten van Londen, biedt ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek.

Features van onze kans op de winkel in Shoreditch

Onze winkel voor het aandeel van de winkel biedt een scala aan functies om u te helpen bij te gaan Met uw klanten en uw merk laten groeien, inclusief: Locatie met veel verkeer: onze kansen voor het aandeel van de winkel bevindt zich in Shoreditch, een van de meest trendy buurten van Londen, biedt ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek. Aanpasbaar ontwerp: onze ruimte is volledig aanpasbaar, zodat u Creëer een unieke en boeiende ervaring voor uw klanten. Gemakkelijk te gebruiken: onze ruimte is gemakkelijk in te stellen en te gebruiken, waardoor het eenvoudig is Neem contact op met uw klanten en laat uw merk laten groeien.

hoe u zich aansluit bij onze kans op de winkel in Shoreditch

Deelnemen aan onze kans op het gebied van winkelen is eenvoudig en duidelijk. Hier zijn De stappen die u moet volgen: Neem contact met ons op: neem contact op met ons team om uw behoeften te bespreken en een Bekijken van de ruimte. Bekijk de ruimte: zodra u een kijkje hebt gepland, kom dan naar de ruimte voor jezelf en krijg een idee van de lay -out. Onderteken de overeenkomst: als u blij bent met de ruimte en de andere merken De ruimte delen, onderteken gewoon de huurovereenkomst, betaal de huurkosten, En u bent klaar om met uw klanten in contact te komen en uw te laten groeien merk.