Hmm, dat is vreemd. We kunnen die plattegronden momenteel niet vinden. We zullen het oplossen en iemand zal ze binnenkort naar je mailen.

9 meer foto's 7 meer foto's 5 meer foto's

Shop Share in Shoreditch

Shoreditch –  London, United Kingdom

Prijs

£84.00Per week

Prijs

£84.00Per week
{{ pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}Voor geselecteerde data
Prijs geeft de seizoensgebonden prijzen weer
Prijs op aanvraag
Datums
Vraag informatie aan
Weekprijs£84.00
Boven uw budget? Vraag het de eigenaar

Informatie

Type ruimte:

Verdieping/Toegang:
Begane grond straatkant

Verhuurcapaciteit:
Gedeeltelijk

Omvang:
80 sq ft

Minimumverhuur:
1 week

Maximumverhuur:
1 jaar

Referentienummer
29177

De locatie

De informatie over de exacte locatie wordt verstrekt nadat u een bezoek met de eigenaar heeft ingepland.

Heeft u meer vragen over deze ruimte of dit gebied? Aarzel niet om te vragen!

Contacteer de eigenaar

Over deze ruimte

Situated on Brick Lane a prime street in the heart of Shoreditch this shop share is ideal for brands looking to take advantage of the thousands of passers-by. Shoreditch Is home to a multitude of vintage clothes shops, cool coffee bars and retailers, a sought out area for anyone looking to do a Pop-up.

With up to 1 to 50 sq ft available, from a few days to a few weeks, this is ideal to get your products seen by large volumes of tourists and locals.

With polished wooden floors, spotlighting, wifi, office equipment and fantastic window frontage this is not one to turn down. Please note that the space could be advantageously rented partially, that means some corner can be booked, but another part of the space could be available at the same time.

Note - there will be a 10% commission charge on your sales made in store.

The store has more than one option to offer, please access this link here for more option within the same location: http://www.thestorefront.com/listings/18837

Nearby points of interest

NameDistance
{{ place.name }}< 500m

Ideaal gebruik

Retail
Evenement

Voorzieningen

Straatniveau
Etalage
Verwarming
Beveiligingssysteem
Verlichting
Internet
Kantoorbenodigdheden

Foto's


Beschikbaarheden

Openingstijden bij

{{ day.label }}:
Gesloten
{{ day.opensAt }} - {{ day.closesAt }}
{{ allDayTime }}

Kalender


Hoe Storefront werkt:

1. Stuur gratis en vrijblijvend een aanvraag naar de verhuurder
2. Stel vragen en bezoek de ruimte. We zijn er om je hulp te bieden waar nodig.
3. Boek de ruimte net zo makkelijk als een hotelkamer.

Werk samen en deel uw ruimte in Shoreditch met onze kans op het gebied van winkelen

Bent u op zoek naar een manier om samen te werken met gelijkgestemde merken en Deel je je winkelruimte in Shoreditch? Onze kans op het aandeel van de winkel Biedt de perfecte oplossing en biedt een flexibele en kosteneffectieve manier om met klanten in contact te komen en uw merk te laten groeien. Onze winkel voor winkels in Shoreditch biedt bedrijven een kosteneffectieve en flexibele manier om met hun klanten om te gaan en te groeien Hun merk op een locatie met veel verkeer in Londen. Met onze aanpasbaar Ontwerp, hoogwaardige voorzieningen en gemakkelijk te gebruiken ruimte, wij bieden de Perfect platform voor bedrijven met alle maten en ervaringsniveaus. Gelegen in een van de meest trendy buurten van Londen, onze winkelkal kans biedt een ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek en biedt Het perfecte platform voor bedrijven met alle soorten en ervaringen. Neem vandaag nog contact op met ons team voor meer informatie over hoe onze winkelsaandeel kans in Shoreditch kan uw bedrijf naar een hoger niveau tillen!

Waarom kiezen voor onze kans op de winkel in Shoreditch?

Er zijn verschillende dwingende redenen om onze winkelsaandeel te kiezen mogelijkheid voor uw zakelijke behoeften: Kosteneffectief: onze winkel voor het aandeel van de winkel biedt een kosteneffectieve manier om met klanten om te gaan en uw merk te laten groeien, de ruimte te delen en de Kosten met andere gelijkgestemde merken. Flexibel: onze winkel voor winkelsaanwijzing biedt een flexibele manier om de ruimte, zodat u uw displays en producten kunt aanpassen en wijzigen nodig zijn. Locatie met veel verkeer: onze kansen voor het aandeel van de winkel bevindt zich in Shoreditch, een van de meest trendy buurten van Londen, biedt ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek.

Features van onze kans op de winkel in Shoreditch

Onze winkel voor het aandeel van de winkel biedt een scala aan functies om u te helpen bij te gaan Met uw klanten en uw merk laten groeien, inclusief: Locatie met veel verkeer: onze kansen voor het aandeel van de winkel bevindt zich in Shoreditch, een van de meest trendy buurten van Londen, biedt ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek. Aanpasbaar ontwerp: onze ruimte is volledig aanpasbaar, zodat u Creëer een unieke en boeiende ervaring voor uw klanten. Gemakkelijk te gebruiken: onze ruimte is gemakkelijk in te stellen en te gebruiken, waardoor het eenvoudig is Neem contact op met uw klanten en laat uw merk laten groeien.

hoe u zich aansluit bij onze kans op de winkel in Shoreditch

Deelnemen aan onze kans op het gebied van winkelen is eenvoudig en duidelijk. Hier zijn De stappen die u moet volgen: Neem contact met ons op: neem contact op met ons team om uw behoeften te bespreken en een Bekijken van de ruimte. Bekijk de ruimte: zodra u een kijkje hebt gepland, kom dan naar de ruimte voor jezelf en krijg een idee van de lay -out. Onderteken de overeenkomst: als u blij bent met de ruimte en de andere merken De ruimte delen, onderteken gewoon de huurovereenkomst, betaal de huurkosten, En u bent klaar om met uw klanten in contact te komen en uw te laten groeien merk.