Prime Melrose West Hollywood Pop-Up Storefront creative retail showroom 200sf

·

West Hollywood – Los Angeles, California, United States

Voer uw data in om een geschatte prijs te krijgen

Geschat totaal
{{ originalPricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}{{ pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}
Prijs geeft de seizoensgebonden prijzen weer

Prijs op aanvraag

 • {{line.quantity}}x
  {{line.originalPrice / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
  {{line.price / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
 • Belastingen en heffingen
  {{originalTaxesAndFees / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
  {{taxesAndFees / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
 • Geschat totaal
  {{originalPricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
  {{pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale}}
 • Belastingen en heffingen
 • Geschat totaal
Vraag informatie aan
Geen credit card nodig

Prime Melrose West Hollywood Pop-Up Storefront creative retail showroom 200sf

West Hollywood – Los Angeles, California, United States


Entire Pop-up shop in Los Angeles

Top Ruimte
·

West Hollywood – Los Angeles, California, United States


Boutique / Shop
Entire
200 sq ft
Begane grond straatkant

Ideaal gebruik

Retail
Evenement

Over deze ruimte

This listing is a minimum of 3 months and a maximum of 6 months Pop Up.

This Pop-Up creative retail showroom is located in the most prime area of Melrose Avenue on a popular intersection.

With an entirely glass frontage, the space has a modern feel that offers great visibility whilst being filled with lots of natural light. The interiors are minimal with white walls, which makes the space a perfect location for many uses. This creative space is ideal for Pop-Up Stores, Product Launches , Rea...

Laat meer zien

Voorzieningen

Electricity
Air Conditioning
Heating
Lighting
Street Level
Window Display

5
·
7 reviews
D
David
mei 4, 2023
This was the perfect space to launch my first Gallery Art Show! Location was excellent and foot traffic and visibility was better than I anticipated. Iris,the lanlord was responsive and addressed any concerns, which were few. Definitely recommend this space for any kickstarter or established brand.
D
David
mrt. 1, 2023
Space was amazing perfect for my Gallery. Great foot traffic and neighborhood. My Lanlord Iris was wonderful to work with. I would definitely rent again!
J
Jeri
dec. 13, 2017
Iris was an absolute pleasure!

Foto's

Bekijk alle foto's
Bekijk alle foto's

Beschikbaarheden

Minimumverhuur:
3 maanden
Maximumverhuur:
6 maanden

De locatie

De informatie over de exacte locatie wordt verstrekt nadat u een bezoek met de eigenaar heeft ingepland.

Heeft u meer vragen over deze ruimte of dit gebied? Aarzel niet om te vragen!

Contacteer de eigenaar
Hoe Storefront werkt:
 1. Stuur gratis en vrijblijvend een aanvraag naar de verhuurder
 2. Stel vragen en bezoek de ruimte. We zijn er om je hulp te bieden waar nodig.
 3. Boek de ruimte net zo makkelijk als een hotelkamer.
Leer meer over hoe het werkt →

laat uw merk opvallen met onze pop-upwinkel op Melrose

Op zoek naar een manier om uw merk te laten opvallen in Los Angeles? Ons Pop-up store op Melrose biedt de perfecte oplossing, waardoor u Een uitstekende locatie om uw merk te laten zien en met uw klanten in contact te komen. Onze pop-up store op Melrose biedt bedrijven de perfecte Platform om hun merk te laten zien en met hun klanten in te gaan in één van Los Angeles \ 'meest levendige en trendy buurten. Met onze prime Locatie, hoogwaardige voorzieningen en flexibele huurtermen, bieden wij De perfecte ruimte voor bedrijven met alle soorten en ervaringen. Gelegen in een van Los Angeles \ 'meest levendige en trendy buurten, Onze pop-up store biedt de ideale ruimte voor opkomende startups en gevestigde merken om hun aanwezigheid in de stad vast te stellen of uit te breiden. Met zijn unieke mix van lokale en internationale bezoekers is Melrose de Ideale bestemming voor alle soorten bedrijven. Neem vandaag nog contact op met ons team Lees meer over hoe onze pop-up store uw merk naar de volgende kan brengen niveau!

Waarom kiezen voor onze pop-up store op Melrose?

Er zijn verschillende dwingende redenen om onze pop-upwinkel te kiezen voor uw bedrijfs benodigdheden: Prime Locatie: onze pop-upwinkel bevindt zich in een van Los Angeles \ ' levendige en trendy buurten, die u ongeëvenaard bieden Blootstelling en de kans om met een breed publiek in contact te komen. Hoogwaardige voorzieningen: onze pop-upwinkel is uitgerust met hoogwaardige Voorzieningen, waaronder voldoende verlichting, hardhouten vloeren en hoge plafonds, Biedt de perfecte achtergrond voor uw merk. Flexibele huurvoorwaarden: we bieden flexibele huurvoorwaarden om aan uw te voldoen Specifieke behoeften, van kortetermijnverhuur tot huurcontracten op langere termijn.

Functies van onze pop-up store op Melrose

Onze pop-upwinkel op Melrose biedt een reeks functies om u te helpen Toon uw merk en houd contact op met uw klanten, waaronder: Ruime lay-out: onze pop-up store is ontworpen om voldoende ruimte te bieden U om uw producten te presenteren en met uw klanten in contact te komen. Materialen van hoge kwaliteit: onze pop-upwinkel is gemaakt met hoogwaardige materialen, ervoor zorgen dat het er geweldig uitziet en overal goed presteert Uw huurperiode. Aanpasbaar ontwerp: onze pop-up store is volledig aanpasbaar, U om een ​​unieke en boeiende ervaring voor uw klanten te creëren. Eenvoudig te gebruiken: onze pop-up store is eenvoudig in te stellen en te gebruiken, waardoor het Eenvoudig om uw merk en producten te presenteren aan uw klanten.

Hoe onze pop-up store te huren op Melrose

Het huren van onze pop-upwinkel op Melrose is eenvoudig en duidelijk. Hier Zijn de stappen die u moet volgen: Neem contact met ons op: neem contact op met ons team om uw behoeften te bespreken en een Bekijking van de pop-up store. Bekijk de winkel: zodra je een bezichtiging hebt gepland, kom de pop-up bekijken Bewaar voor jezelf en krijg een idee van de ruimte. Onderteken de overeenkomst: als u blij bent met de ruimte, ondertekent u eenvoudig de Huurovereenkomst, betaal de huurkosten en u bent klaar om te beginnen Uw merk presenteren aan uw klanten.