Hmm, dat is vreemd. We kunnen die plattegronden momenteel niet vinden. We zullen het oplossen en iemand zal ze binnenkort naar je mailen.

19 meer foto's 17 meer foto's 15 meer foto's

Pop-Up Space in Silver Lake

Silver Lake –  Los Angeles, California, United States

Prijs

$900.00Per dag

Prijs

$900.00Per dag
$4,500.00Per week
$12,000.00Per maand
{{ pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}Voor geselecteerde data
Prijs geeft de seizoensgebonden prijzen weer
Prijs op aanvraag
Datums
Vraag informatie aan
Dagtarief$900.00
Weekprijs(-29%) $4,500.00
Maandelijks tarief(-56%) $12,000.00
Boven uw budget? Vraag het de eigenaar

Informatie

Type ruimte:

Verdieping/Toegang:
Begane grond straatkant

Verhuurcapaciteit:
Geheel of gedeeltelijk

Omvang:
630 sq ft

Minimumverhuur:
1 dag

Maximumverhuur:
1 maand

Referentienummer
28694

De locatie

De informatie over de exacte locatie wordt verstrekt nadat u een bezoek met de eigenaar heeft ingepland.

Heeft u meer vragen over deze ruimte of dit gebied? Aarzel niet om te vragen!

Contacteer de eigenaar

Over deze ruimte

This creative retail space is located in the highly sought after area of Silver Lake. It is a great space for a Retail Pop-Up Store or Art Exhibition, photo or movie shoot, product launch any many other uses where you need a good vibe, great lighting, a cozy space and PARKING.

This space is approximately 630 sq ft at street level and has a bright and warm feel with large glass windows that allow plenty of natural light to shine through. The interiors are clean white walls, 13 foot ceilings, raw original floors and a genuine charm true to the 1920's era when the building was constructed. There is plenty of lighting as well as an air conditioning unit. There is a fitting room, a storage closet as well as a bathroom.

This space is in a prime location. It is a fantastic opportunity in a highly sought after area for brands to display their products in a space that properly reflects their vibe.

We are located in a center with plenty of built in foot traffic.

Nearby points of interest

NameDistance
{{ place.name }}< 500m

Ideaal gebruik

Retail
Showroom
Evenement
Kunst
Een fotoshoot maken
Kantoor

Voorzieningen

Paskamers
Straatniveau
Etalage
Elektriciteit
Airconditioning
Toiletten
Voorraadkamer
Toonbanken
Verlichting
Internet
Begane grond
Badkamer
Whitebox / Minimaal
Privé-parkeerplaats
Grote entree

Foto's


Beschikbaarheden

Openingstijden bij

{{ day.label }}:
Gesloten
{{ day.opensAt }} - {{ day.closesAt }}
{{ allDayTime }}

Kalender


Hoe Storefront werkt:

1. Stuur gratis en vrijblijvend een aanvraag naar de verhuurder
2. Stel vragen en bezoek de ruimte. We zijn er om je hulp te bieden waar nodig.
3. Boek de ruimte net zo makkelijk als een hotelkamer.

Verhoog uw pop-upwinkel met onze ruimte in Silver Lake

Op zoek naar de perfecte ruimte om uw pop-up shop in Los Angeles te hosten? Zoek niet verder dan onze pop-upruimte in Silver Lake, waardoor u Het ideale platform om uw merk en producten te laten zien publiek. Onze pop-upruimte in Silver Lake biedt bedrijven de perfecte platform om hun merk en producten te presenteren en met hun om te gaan Klanten in een van Los Angeles \ 'meest levendig en creatief buurten. Met onze toplocatie, hoogwaardige voorzieningen en Flexibele huurtermen bieden we de perfecte ruimte voor bedrijven van Alle maten en ervaringsniveaus. Gelegen in een van Los Angeles \ 'meest levendige en creatieve buurten, Onze pop-upruimte biedt de perfecte combinatie van toplocatie, Hoogwaardige voorzieningen en flexibele huurtermen. Of u een Opkomende startup of een gevestigd merk, onze ruimte in Silver Lake is De perfecte oplossing voor de behoeften van uw pop-up shop. Neem vandaag nog contact op met ons team Voor meer informatie over hoe onze pop-upruimte uw merk naar de volgende kan brengen niveau!

Waarom kiezen voor onze pop-upruimte in Silver Lake?

Er zijn verschillende dwingende redenen om onze pop-upruimte voor uw bedrijfs benodigdheden: Prime Locatie: onze pop-upruimte bevindt zich in een van Los Angeles \ ' levendige en creatieve buurten, die u ongeëvenaard bieden Blootstelling en de kans om met een breed publiek in contact te komen. Hoogwaardige voorzieningen: onze pop-upruimte is uitgerust met hoge kwaliteit Voorzieningen, waaronder voldoende verlichting, hardhouten vloeren en hoge plafonds, Biedt de perfecte achtergrond voor uw merk en producten. Flexibele huurvoorwaarden: we bieden flexibele huurvoorwaarden om aan uw te voldoen Specifieke behoeften, van kortetermijnverhuur tot huurcontracten op langere termijn.

Kenmerken van onze pop-upruimte in Silver Lake

Onze pop-upruimte in Silver Lake biedt een reeks functies om u te helpen Toon uw merk en producten en werk met uw klanten in contact, inbegrepen: Ruime lay-out: onze pop-upruimte is ontworpen om voldoende ruimte te bieden U om uw producten te presenteren en met uw klanten in contact te komen. Materialen van hoge kwaliteit: onze pop-upruimte is gemaakt met hoge kwaliteit materialen, ervoor zorgen dat het er geweldig uitziet en overal goed presteert Uw huurperiode. Aanpasbaar ontwerp: onze pop-upruimte is volledig aanpasbaar, waardoor het mogelijk is U om een ​​unieke en boeiende ervaring voor uw klanten te creëren. Eenvoudig te gebruiken: onze pop-upruimte is eenvoudig in te stellen en te gebruiken, waardoor het Eenvoudig om uw merk en producten te presenteren aan uw klanten.

Hoe onze pop-upruimte te huren in Silver Lake

Het huren van onze pop-upruimte in Silver Lake is eenvoudig en duidelijk. Hier zijn de stappen die u moet volgen: Neem contact met ons op: neem contact op met ons team om uw behoeften te bespreken en een Bekijken van de pop-upruimte. Bekijk de ruimte: zodra je een bezichtiging hebt gepland, kom de pop-up bekijken Ruimte voor jezelf en krijg een idee van de ruimte. Onderteken de overeenkomst: als u blij bent met de ruimte, ondertekent u eenvoudig de Huurovereenkomst, betaal de huurkosten en u bent klaar om te beginnen Uw merk en producten presenteren aan uw klanten.