Hmm, dat is vreemd. We kunnen die plattegronden momenteel niet vinden. We zullen het oplossen en iemand zal ze binnenkort naar je mailen.

61 meer foto's 59 meer foto's 57 meer foto's

Vintage Church & Creative Space

Glassell Park –  Los Angeles, California, United States

Prijs

$1,440.00Per dag

Prijs

$1,440.00Per dag
$1,560.00Per weekenddag
$7,200.00Per week
$19,200.00Per maand
{{ pricingTotal / 100 | currencyFromLocale:listing.locale }}Voor geselecteerde data
Prijs geeft de seizoensgebonden prijzen weer
Prijs op aanvraag
Datums
Vraag informatie aan
Weekdagtarief$1,440.00
Weekendtarief$1,560.00
Weekprijs(-29%) $7,200.00
Maandelijks tarief(-56%) $19,200.00
Boven uw budget? Vraag het de eigenaar

Informatie

Type ruimte:

Verdieping/Toegang:
Begane grond straatkant

Verhuurcapaciteit:
Geheel of gedeeltelijk

Omvang:
9,695 sq ft

Minimumverhuur:
1 dag

Maximumverhuur:
1 maand

Referentienummer
34711

De locatie

De informatie over de exacte locatie wordt verstrekt nadat u een bezoek met de eigenaar heeft ingepland.

Heeft u meer vragen over deze ruimte of dit gebied? Aarzel niet om te vragen!

Contacteer de eigenaar

Over deze ruimte

Authentic 1917 vintage church featuring original stained glass windows, antique pews, 30' high ceilings, arched aisle ways, a baptismal, beautiful natural light and other charming classic vintage detail, is available for production and special events.

The space is unique, versatile, cinematic and high value! It's perfect for film, TV, photos, fashion, music videos, commercials and live performances. It's large and accommodating (inside and outside), with lots of room to move!

The spacious 3000 square foot ground floor interior features a green room/dressing area, a storage room off the main entry, and two bathrooms. The church also includes a medium grand piano and a vintage organ.

A large, multi-use (flex space) is located upstairs, with several blank parceled out areas ready to be used! The upstairs space also includes an authentic, vintage Bible classroom, with double/French vintage casement windows and ample natural light.

There is also an unfinished, weathered 2nd building on the property with a side alley and brick wall topped by barbed wire, that includes a religious mural, and an old school telephone booth. The disheveled appearance lends itself to a raw, urban street look, perfect for crime or horror shoots (i.e. NCIS, American Horror Story).

The outdoors area also features two cottage fronts, large shade trees and green grass. Weather permitting, it's a great area to use for catering, outside seating and social distancing.

A load-in zone is conveniently located directly in front of the church and there is ample, free street parking for guests right in front of the church.

This large, multi-use space offers a lot of value for creatives and others looking for a unique, unconventional, statement-making venue.

This is a diamond in the rough. A gem, soon to be discovered.

Nearby points of interest

NameDistance
{{ place.name }}< 500m

Ideaal gebruik

Retail
Evenement
Kunst

Voorzieningen

Paskamers
Straatniveau
Elektriciteit
Toiletten
Beveiligingssysteem
Voorraadkamer
Verlichting
Kledingrek
Internet
Begane grond
Badkamer
Daglicht
RAW
Grote entree
Meerdere kamers

Foto's


Beschikbaarheden

Openingstijden bij

{{ day.label }}:
Gesloten
{{ day.opensAt }} - {{ day.closesAt }}
{{ allDayTime }}

Kalender


Hoe Storefront werkt:

1. Stuur gratis en vrijblijvend een aanvraag naar de verhuurder
2. Stel vragen en bezoek de ruimte. We zijn er om je hulp te bieden waar nodig.
3. Boek de ruimte net zo makkelijk als een hotelkamer.

Ervaar creativiteit in onze vintage kerk creatieve ruimte in Los Angeles

Op zoek naar een uitzonderlijke locatie om uw creativiteit uit te drukken in LOS Angeles? Onze vintage kerk creatieve ruimte biedt de perfecte Oplossing, biedt een unieke en inspirerende sfeer voor uw artistiek en creatieve projecten. Onze vintage kerk creatieve ruimte biedt kunstenaars en creatieven van het perfecte platform om hun creativiteit te uiten en met hun om te gaan Publiek in een unieke en inspirerende sfeer. Met onze toplocatie, hoogwaardige voorzieningen en flexibele huurtermen, wij bieden de perfecte ruimte voor artiesten, ontwerpers, muzikanten en creatieven van allemaal niveaus om hun creativiteit uit te drukken. Gelegen in het hart van Los Angeles, biedt onze creatieve ruimte aan ongeëvenaarde blootstelling aan een breed publiek, wat het perfecte platform biedt voor artiesten, ontwerpers, muzikanten en creatieven van alle soorten. Contact ons team vandaag om meer te leren over hoe onze vintage kerk creatieve ruimte Kan uw artistieke en creatieve ervaring naar het volgende niveau tillen!

Waarom kiezen voor onze Vintage Church Creative Space?

Er zijn verschillende boeiende redenen om onze creatieve ruimte te kiezen voor Uw artistieke behoeften: Unieke sfeer: onze creatieve ruimte is gehuisvest in een historische kerk bouwen, een unieke en inspirerende sfeer bieden voor je creatief projecten. Hoogwaardige voorzieningen: onze ruimte is uitgerust met hoge kwaliteit Voorzieningen, waaronder voldoende verlichting, geluidssystemen en ensceneringsgebieden, Biedt de perfecte achtergrond voor uw creatieve projecten. Flexibele huurvoorwaarden: we bieden flexibele huurvoorwaarden om aan uw te voldoen Specifieke behoeften, van kortetermijnverhuur tot huurcontracten op langere termijn.

Kenmerken van onze vintage kerk creatieve ruimte

Onze Vintage Church Creative Space biedt een reeks functies om u te helpen Druk uw creativiteit uit en houd zich bezig met uw publiek, inclusief: Ruime lay -out: onze ruimte is ontworpen om voldoende ruimte te bieden Druk uw creativiteit uit en houd zich bezig met uw publiek. Materialen van hoge kwaliteit: onze ruimte is gemaakt met materialen van hoge kwaliteit, ervoor zorgen dat het er geweldig uitziet en goed presteert tijdens je huur periode. Aanpasbaar ontwerp: onze ruimte is volledig aanpasbaar, zodat u Creëer een unieke en boeiende ervaring voor uw publiek. Gemakkelijk te gebruiken: onze ruimte is gemakkelijk in te stellen en te gebruiken, waardoor het eenvoudig is druk je creativiteit uit voor je publiek.

Hoe onze vintage kerk creatieve ruimte te huren

Het huren van onze vintage kerk creatieve ruimte is eenvoudig en duidelijk. Hier zijn de stappen die u moet volgen: Neem contact met ons op: neem contact op met ons team om uw behoeften te bespreken en een Bekijken van de ruimte. Bekijk de ruimte: zodra u een kijkje hebt gepland, kom dan naar de ruimte voor jezelf en krijg een idee van de lay -out. Onderteken de overeenkomst: als u blij bent met de ruimte, ondertekent u eenvoudig de Huurovereenkomst, betaal de huurkosten en u bent klaar om te beginnen Uw creativiteit uiten voor uw publiek.